Coca-Cola

Od roku 2014 dodávame produkty Coca-Cola do viac ako 9 krajín v Európskej únii malým a stredným podnikateľom, za ceny určené veľkým až korporátnym spoločnostiam. Na základe tejto filozofie pomáhame malým a stredným podnikateľom rast. Súbežne im pomáhame prekonať konkurenčné prostredie na danom trhu.

Sme obchodní partneri a klienti výrobných pobočiek: Coca-Cola Česká a Slovenská republika, Coca-Cola Poľsko, Coca-Cola Ukraina, Coca-Cola Nemecko, Coca-Cola Belgicko, Coca-Cola Anglicko.

Od roku 2020 sme pre Vás zjednotili služby pod obchodný názov Martin'shop.


Dovoľujeme si vám ponúknuť všetky druhy prodkuktů od výrobca Coca-Cola, mimo postmix sirup.

Česko, Slovensko, Poľsko, Ukrajina, Belgicko, Anglicko.

V týchto regiónoch máte istotu, že vám ušetríme náklady spojené s obstaraním produktov Coca-Cola.

Obchodné pravidlo "Čím viac nakúpim, tým menej zaplatím" je teraz aj vašim obchodným pravidlom. 

Minimálny odber 1 kamión s možnosťou viac druhov tovaru, je štandardná a bežná prax.

Cena a podmienky obchodu sú len na vyžiadanie. Cena bude stanovená vždy vrátane dopravy. Doba dodania tovaru je spravidla 3 až 5 dní od potvrdenia objednávky s ohľadom na velikodt vašej objednávky. 

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom dopytového formulára uvedeného nižšie, alebo uvedeného pod každým ponúkaným produktom. Tovar, ktorý nenájdete v našej ponuke a zároveň je súčasťou oficiálnej ponuky spoločnosti Coca-Cola, možno dopytovať.


V dnešnej dobe nájsť spoľahlivého dopravca, je veľmi problematické a ťažké.

Náš obchodný partner LKW Walter vám tovar dovezie kamkoľvek si určíte. S dopravcom LKW Walter máte vždy istotu, že tovar bude doručený včas a bez poškodenia. A pretože sa jedná o nášho dlhodobého zmluvného dopravca, tak máte istotu, že cena dopravy bude vždy úmerná dĺžke vami zadanej trasy.  


Dopytový formulár

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko má v Českej a Slovenskej republike viac ako 60.000 zákazníkov.